Kdo jsme?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

spolecne-foto_upraveno

Jaroslav Jílek
jednatel společnosti

Kamila Golombová
účetní společnosti

Petr Vlachovský
korozní inženýr (level 3) – č. certifikátu 401-0051
vedoucí prodeje nátěrových hmot

Jsem korozní inženýr s dvacetiletou praxi ve strojírenství, z toho 15 let v oboru povrchových ochran (kontrolor jakosti a vedoucí lakovny).

Mimo jiné umím zajistit také prodej práškových nátěrových hmot i zprostředkovat informace či nabídku ohledně pohonných hmot.

Bc. Aleš Přibyla
obchodní zástupce – back office
nátěrové hmoty a práškové barvy

Jsem nejmladším členem týmu a mým úkolem je zajišťovat obchodní zastoupení a BackOffice nátěrových hmot. Poradím Vám s použitím vhodného produktu i zpracuji jakoukoliv nezávaznou nabídku.
Mimo jiné umím zajistit také prodej práškových nátěrových hmot i zprostředkovat informace či nabídku ohledně pohonných hmot.

Ivan Petrovič

Pavel Bartík

Miloš Hladík

Preferuji otevřená jednání  a princip jednoduchého řešení,  které optimalizuje výrobní procesy zákazníka a zároveň vytváří dlouhodobé trvalé jistoty. Spokojenost a prosperita zákazníků  na principu stejné výšky očí je  základem zdravé spolupráce.  Stejně jako společné partnerství s co možná největším užitkem.

Eva Hrabovská
sklad, expedice

Tomáš Kosina
sklad, expedice

Marie Sochorková
obsluha čerpací stanice

Powered by themekiller.com